Одяг для полювання

Брелок VEDUTA Судак

VA-KCH-Z-G
239,00
грн.
Рибальський брелок VEDUTA “Судак” виготовлені із металу з емальованою покраскою та мають вагу 18 грам при при довжині 120мм. Діаметр кільця для одягання колючів - 30мм. Кожен брелок має індивідуальну фірмову упаковку.

Рибка не брелку має маленький логотип для підкреслення індивідуальності дизайну. Зворотня сторона судака має текстурну поверхню

Яскравий аксесуар підкреслить любов до рибалки, особливо в патріотичному кольорі.

Це чудовий подарунок для любителя ловлі судака, спінінгістів спортсменів, або просто фаната рибалки! Судак - це одна з найцінніших спінінгових риб наших водойм, тому за нею з великим задоволенням полює більшість професійних риболовів. Невеликий яскравий судак у вигляді брелка на ключах буде нагадувати риболову про незабутні моменти на рибалці та трофейних судаків.

Можно зібрати подарунок для рибака і додати до брелків наші дизайнерські значки, ароматизатори в авто, чашки та наліпки VEDUTA DESIGN з малюнками судака. Такий подарунковий комплект оцінить кожний любитель рибалки! Всі малюнки та дизайни повністю оригінальні та створені студією VEDUTA DESIGN.

Брелки виконані в натуральному та патріотичному кольорах.