Одяг для полювання

Джерсі для рибалки

Стильний та комфортний одяг для риболовлі у найспекотніших умовах
Дихаючі джерсі для риболовлі VEDUTA - це спеціалізований літній одяг, зроблений професійними рибалками для професійних рибалок. Найголовніше в літніх джерсі - це легкість та комфорт перебування під палючим сонцем.
Для цього ми використовуємо кілька видів тканин зі "спортивного" поліестеру, що мають найвищі показники захисту від ультрафіолету та дихаючі властивості.
Піт моментально вбирається в тканину і виводиться назовні для випаровування, не залишаючи неприємного запаху завдяки антибактеріальним властивостям тканини.
Тіло вентилюється та перебування під відкритим сонячним випромінюванням не завдасть шкоди шкірі завдяки захисту UPF50+.

До властивостей цієї тканини варто також віднести її стійкість до загрязнення, складок та вбирання сторонніх запахів. А також антистатичний ефект.
Всі джерсі VEDUTA ґрунтуються на унікальному дизайні з малюнками ручної роботи. Кожен виконаний із душею та натхненням від безлічі різноманітних видів лову як хижих, так і мирних риб.
Високий ступінь деталізації - наша гордість та приємна відмінність від більшості "серійного" одягу на сучасному ринку.
Кожен із малюнків ми використовуємо і в інших аксесуарах та предметах гардеробу, так що стильний рибалок зможе підібрати собі цілий комплект із рукавичок, масок, кепок та інших аксесуарів для риболовлі та виглядати як справжній профі.