Одяг для полювання
Одяг для рибалки VEDUTA створюється професійними рибалками для рибалок. Ми виробляємо рибальські футболки та джерсі, штани для риболовлі, рибальські кепки, рукавички для спінінгістів, баффи та маски, а також інші аксесуари для літньої риболовлі.

Наша продукція призначена для професіоналів та спортсменів, але рибалки із середнім бюджетом також можуть собі її дозволити. Це і є мета нашої роботи – створити професійне екіпірування для риболовлі за ціною, доступною для українського рибалки.
Ми пишаємось якістю нашого одягу, підтвердженим міжнародними сертифікатами якості СGS. Намагаємось покращувати нашу продукцію з кожним сезоном не тільки в якісному напрямку, а й естетично.

Художники команди VA постійно малюють нові дизайни, щоб охопити не тільки спінінгістів і короп'ятників, а також любителів фідера або поплавця. Усі наші малюнки – це гордість. Вони повністю унікальні та дуже деталізовані. У них закладена вся неосяжна любов до риболовлі та краси прісноводних риб!

Наші клієнти як чоловіки, так і жінки зможуть підібрати відповідний розмір одягу. Є розміри від дитячих до чоловічих, з обхватом грудей 130см! А також є послуга пошиття кофт на замовлення для високих і худорлявих людей або низьких і повних.

Ми намагаємось іти в ногу з часом і не шкодити оточуючому середовищу. Наші 100% біорозкладні упаковки для одягу - це перший крок у напрямі захисту української природи.