Одяг для полювання

Худі для рибалки Air SERIES

Авторскі худі для рибалки від Андрія Ведути з коміром-стійкою та короткою змійкою
Air SERIES – це колекція одягу, призначена для риболовлі за найспекотніших умов. Зони тіла, найбільше схильні до підвищення температури і потовиділення - це пахви, нижні частини рукавів, спини і бічні панелі каптуру в даній серії виконані зі «спортивної сітки».
Це тканина зі 100% поліестеру з отворами в її структурі та щільністю всього 80gsm. Кращої вентиляції досягти вже не можна!

Основні частини виробів виготовлені зі спортивного поліестеру Milk Silk щільністю 130gsm. Ця тканина має найвищий рівень захисту від ультрафіолету UPF50+, а також вона чудово «дихає» і швидко відводить вологу з поверхні тіла на тканину для швидкого випаровування.

Тканина Milk Silk має еластичність, завдяки чому будь-який виріб краще сяде навіть на людях з нестандартною фігурою і даватиме велику свободу для активних рухів.

Також ця тканина має ідеально рівну структуру, що робить її приємною для шкіри і придатною для друку найдеталізованіших принтів. А в цьому наша фішка – що більше деталей, то приємніше розглядати дизайн навіть через рік після покупки нового виробу.