Одяг для полювання

Офсетний гачок Big Eye Offset Hook Wide №4 Gap (5шт)

VA-BEOH-WG-4-5
38,00
грн.
Big Eye Offset Hook Wide Gap – це офсетні гачки, які призначені для оснастки на шарнірних монтажах. Збільшене вушко гачка дозволяє приманці більше рухатись всім тілом на проводці та зумовлює кращі польотні характеристики всього монтажа. Розмір великого вушка гачка дозволяє використовувати розбірні грузила та завідні кільця. Це дозволяє використовувати цей гачок у класичному варіанті джиг-ріга.

Широка форма гачка дозволяє використовувати вузькотілі та досить високі приманки, такі як віброхвости з “шадовою” формою тіла. Жало Big Eye Offset Hook Wide Gap має ігольну заточку та добре засікає і тримає рибу на гачку. Товщина проволоки обрана для балансу упругості та делікатності гачка. Він гарно тримає форму, але достатньо тонкий щоб проходити через приманку та пасть риби з легкістю. Гачки мають високоякісне антикорозійне покриття.

Розмірна лінійка цих гачків підходить для приманок від 1,5 до 4,5 дюймів. Співвідношення приманки до гачків цієї серії можна побачити на малюнку та підібрати найкращий розмір для Вашої приманки.