Одяг для полювання

VA3D064 DEFT 65 TRIDENT

TVA-W-DF-65-VA3D064
286,00
грн.
Поппер ТМ "TRIDENT" DEFT 65F - це винятковий представник класу "top water", розроблений для виклику активних покльовок хижої риби за допомогою своїх особливих звукових характеристик.

За допомогою дивовижно аеродинамічної форми корпусу та продуманого внутрішнього пристрою, DEFT 65F, незважаючи на свої легкі 7 грамів, має виняткову дальність та точність кидка. Поппер під час свого плавання на поверхні води займає вертикальне положення, головою вгору, що відкриває нескінченні можливості для творчості в проводці. Легко піднімаючись і залишаючись горизонтально стабільним, DEFT 65F надає унікальні звукові та візуальні ефекти, регулюючи висоту кінця вудилища.

Оснащений потрійними гачками "ORIGIN" та міцними заводними кільцями, цей поппер - це не просто приманка, це знаряддя рибалки. Він ідеально підходить для лову щуки, окуня та жереха як на відкритих просторах водойм, так і в заростях очерету. DEFT 65F стане вашим вірним спутником в кожній рибальській поїздці, обіцяючи захоплюючі моменти та багатий улов.