Одяг для полювання

VA0055 CHIC SR 36F TRIDENT

TVA-W-CH-SR-36F-VA0055
256,00
грн.
Воблер ТМ "TRIDENT" CHIC SR 36F - це ефективний і надійний помічник на риболовлі, призначений спеціально для лову голавля і окуня. Його активна гра та ефективність роблять його привабливим як для стоячих водойм, так і для річок з помірним течієм.

Особливості дизайну: Цей воблер має рельєфну поверхню, яка імітує чешуйки риби, а також жаберні кришки і 3D очі, що надають йому максимально реалістичний вигляд. Система балансу та шумова камера привертають рибу звуковими хвилями, а якісні крючки "ORIGIN" і заводні кільця забезпечують надійне утримання вашого трофея.

Заброс та анімація: Основна анімація - рівномірна проводка, але також ефективні проводки з паузами та різкими рухами, які роблять приманку ще привабливішою.

Розміри та комплектація: Широкий вибір кольорових рішень дозволяє вибрати оптимальний варіант під водні умови. Рекомендований набір снастей включає вудилище довжиною до 7,0-8,0 фута з тестом від 8 до 12 грам, котушку розміром 1000-2000 та шнур діаметром #0,4-0,6.

Воблер ТМ "TRIDENT" CHIC SR 36F своєю грою привертає увагу великого різноманіття хижих риб. Окрім голавля і окуня, він також привертає увагу щук, особливо в періоди активного живлення.

Воблер ТМ "TRIDENT" CHIC SR 36F - це приманка, яка стане незамінним супутником на будь-якій риболовлі завдяки своїй ефективності, надійності та широкому спектру застосування.