Одяг для полювання

VA013S WAG SSR 57F TRIDENT

TVA-W-WG-SSR-57F-VA013S
286,00
грн.
Воблер ТМ "TRIDENT" WAG57F - це високоякісний і універсальний інструмент для риболовлі, який може бути використаний в різноманітних умовах лову. Завдяки своїй конструкції і особливостям дизайну, цей воблер здатний привернути увагу хижої риби та забезпечити успішний улов.

З розмірами 57 мм та вагою 10,0 грам, воблер WAG57F може працювати на глибині від 0 до 0,3 метра. Його рельєфна поверхня з ромбовидними насічками, імітуючими чешуйку риби, разом з великими 3D очима і жабрами створюють реалістичний вигляд, який приваблює увагу хижої риби.

При забросі воблер може летіти на відстань до 35-40 метрів, що робить його ефективним інструментом для лову великих відстаней. Він може бути використаний як підповерхневий кренк з періодичними зупинками, так і як поппер, відтворюючи булькання на поверхні води.

Для оптимального використання рекомендується використовувати швидкі вудилища довжиною 7,2-8 фута, котушки 2500-3000 та шнур діаметром #0,8-1,2. Воблер оснащений тройниками від компанії "ORIGIN", які забезпечують надійність та гостроту зачеплення.

Загалом, воблер ТМ "TRIDENT" WAG57F - це вдале поєднання якості, ефективності та універсальності, яке робить його привабливим вибором для рибалок будь-якого рівня підготовки.