Одяг для полювання

VA0013S RANGE 80 TRIDENT

TVA-W-R-SR-80SP-VA0013S
308,00
грн.
Воблер "TRIDENT RANGE SR 80SP" представляє собою високоефективний мінноу для лову різних видів хижої риби. Поєднуючи компактні розміри і передові технології, цей суспендер забезпечує привабливу гру і максимальні результати в риболовлі.

Його довжина 80 мм, вага 8,6 г, нейтральна плавучість і заглиблення до 1,0 м роблять "RANGE SR 80SP" ідеальним для успішного лову щуки, окуня та інших хижаків. Його унікальний дизайн з рельєфними фактурами поверхні, що імітують луску та зяброві кришки риби, робить його максимально реалістичним і привабливим для цільової аудиторії.

Воблер RANGE SR 80SP є одним з найбільш популярних мінноу для лову щуки, який демонструє відмінні результати при різноманітних методах проводки, як при застосуванні агресивного твічингу, так і при м'якому стилі ривков. При проводці приманка відрізняється малим опором і не вимагає високої жорсткості бланка. Легкість управління RANGE SR 80SP дозволяє використовувати його навіть початківцям, які користуються легкими спінінгами класу лайт. Оскільки цей воблер є суспендером, його можна проводити на заданій глибині - під час пауз після ривків приманка показує легкий роллінг, приваблюючи хижака.

Воблер "TRIDENT RANGE SR 80SP" оснащений магнітною системою дальнього заброса і системою балансування, що забезпечує дальність забросу 35+ метрів і стабільну гру під час проводки. Надійні заводні кільця і гачки BKK гарантують надійність при виважуванні трофея.

Цей мінноу чудово себе зарекомендував на риболовлі на щуку на глибину до трьох метрів. Завдяки двом невеликим кулькам, розташованим в полостях корпусу, "TRIDENT RANGE SR 80SP" забезпечує стабільність і привабливі коливання під час проводки. Магнітна система дальнього заброса дозволяє виконувати дальні кидки навіть під час вітру, роблячи риболовлю зручною та ефективною.

З воблером "TRIDENT RANGE SR 80SP" ваша риболовля стане ще більш захопливою та успішною, приносячи масу задоволення і захоплюючих моментів.