Одяг для полювання

Air Worm 3" колір 15RH

VAB-AW-75-15RH
61,00
грн.
Air Worm - це вже класична форма пасивної приманки, яка однаково підходить для лову окуня, щуки, судака та інших риб. У прилові не лише хижаки, а і мирні риби. Приманка має великий візуальний об’єм, але при цьому дуже рухлива у воді завдяки тонкій основі тіла. Передня частина приманки не має глибоких ребер. Завдяки цьому вона легко одягається і добре тримається на гачку навіть після серії покльовок.

Матеріал дуже м’який, і кожен колір доводиться до “еталонної м’якості”, за якої досягається "супер рухливість", але ще забезпечується “живучість” приманки. 

Нижня частина приманок має сіль. Завдяки цьому приманка має більшу вагу, трохи кращі їстівні властивості, але головне - стабільність на проводках на неогружених монтажах або на шарнірі.

Всі приманки виготовляються з додаванням 100% органічних їстівних добавок з кальмару та креветки. Ці інгредієнти додаються в середину та назовні приманки. Вони мають дуже сильний та привабливий запах. 

Широкі ребра при тонкому тілі роблять Air Worm дуже рухливим у воді. На різних стилях анімації приманка виглядає дуже жваво та апетитно для риби. Навіть на коротких ривках в придонній зоні слаг звивається всім тілом і має коливання тонкого хвостика. А на рівномірній проводці все тіло йде змійкою і дуже помітно трясе хвостом. Це можна бачити коли ми робимо оберт катушкою та розганяємо приманку в класичній проводці “два оберти-стоп”. Така тряска приманки додатково провокує рибу на атаку.

Air Worm краще всього використовувати на шарнірних монтажах з чебурашкою, також з джиг-рігом, на відвідному повідці, та на дроп-шоті.

В серії приманок Air Worm є три розміри
1.4” (35мм) / 12шт. в пачці
2” (50мм) / 10шт. в пачці
3” (75мм) / 6шт. в пачці