Одяг для полювання

Брелок VEDUTA Щука+Плотва

VA-KCH-PKR-G
365,00
грн.
Рибальський брелок VEDUTA “Щука+Плотва” виготовлені із металу з емальованою покраскою та мають вагу 17 грам при при довжині 115мм. Діаметр кільця для одягання колючів - 30мм. Кожен брелок має індивідуальну фірмову упаковку.

Брелок складається з однієї щуки та двох плотвиць, які наче тікають від неї. Кожна рибка має своє кріплення та окремий ланцюжок. Зворотня сторона риб має текстурну поверхню. Всі елементи брелка мають невеликий логотип, який підкреслює індивідуальність дизайну. Це не просто рибацький брелок, а ціла композиція з сюжетом.

Яскравий аксесуар підкреслить любов до рибалки, особливо в патріотичному кольорі.

Це чудовий подарунок для любителя ловлі щуки, спінінгістів спортсменів, або просто для заядлого рибалки! Щука - це найросповсюдженіший трофей спінінгіста в Україні. Більшість спінінгістів будуть раді бачити її у вигляді аксесуару, бо це нагадує про незабутні трофеї чи дні на рибалці.

Можно зібрати подарунок для рибака і додати до брелків наші дизайнерські значки ароматизатори в авто, чашки та наліпки VEDUTA DESIGN з малюнками щуки. Такий подарунковий комплект оцінить кожний любитель рибалки! Всі малюнки та дизайни повністю оригінальні та створені студією VEDUTA DESIGN.

Брелки виконані в натуральному та патріотичному кольорах.