Одяг для полювання

Брелок VEDUTA Окунь UA

VA-KCH-PUA-G
365,00
грн.
Рибальський брелок VEDUTA “Окунь” виготовлені із металу з емальованою покраскою та мають вагу 16 грам при при довжині 90мм. Всього брелок має три окуні та один металевий лого. Один з окунців довжиною 35мм, а два менших по 25мм. Всі три рибки формують невеличку зграйку та мають індивідуальне кріплення до кільця та ланцюжку. Діаметр кільця для одягання колючів - 30мм. Кожен брелок має індивідуальну фірмову упаковку.

Зворотня сторона кожної рибки має текстурну поверхню. Кожна рибка має невеличкий логотип, який підкреслює індивідуальність дизайну.

Яскравий аксесуар підкреслить любов до рибалки, особливо в патріотичному кольорі.

Це чудовий подарунок для любителя ловлі окуня, спінінгістів спортсменів, або просто для заядлого рибалки! Окунь - це своєрідний символ спінінгової рибалки в Україні. Більшість спінінгістів починають свій шлях у рибалці саме з окуня. Можно зібрати подарунок для рибака і додати до брелків наші дизайнерські значки, ароматизатори в авто, чашки та наліпки VEDUTA DESIGN з малюнками окунів. Такий подарунковий комплект оцінить кожний любитель рибалки! Всі малюнки та дизайни повністю оригінальні та створені студією VEDUTA DESIGN.

Брелки виконані в натуральному та патріотичному кольорах.