Одяг для полювання

VA0017 RIOT SSR 36F TRIDENT

TVA-W-RT-SSR-36F-VA0017
256,00
грн.
Воблер ТМ "TRIDENT" RIOT SSR 36F: невеликий підповерхневий кренк, розроблений для лову окуня, голавля, щуки та інших хижих риб, а також для запускового лову форелі на платних водоймах. Його компактні розміри роблять його ідеальним вибором для лову в мілководді, у верхніх шарах води та над водною рослинністю.

Характеристики: Цей плаваючий воблер має довжину 36 мм, вагу 3,5 грама і здатність занурюватися на глибину від 0,1 до 0,4 метра. Його унікальний дизайн включає дві рельєфні текстури поверхні, що імітують чешуйки та жаберні покриви рибки, надаючи йому реалістичний зовнішній вигляд. Лопасть приманки спрямована майже вертикально вниз, що робить його ідеальним для підповерхневого лову.

Особливості дизайну: Усередині воблера є шумова камера з системою балансу, яка створює звуковий ефект під час проводки приманки. Це допомагає привернути увагу хижака навіть з великої відстані або в мутній воді. Приманка оснащена двома трійниками "ORIGIN" для надійного захоплення. Заброс та анімація:

Рекомендується використовувати цей воблер з вудкою довжиною до 7,6 фута і тестом до 12 грамів, а також з котушкою розміром 1000-2000 і шнуром #0,4 для досягнення оптимальних результатів. Він може бути ефективно використаний для точних забросів до берегового краю, під нависаючі над водою гілки дерев або до виступаючих під берегом коріння. Також він добре підходить для лову в мілководді з травою, що майже не доходить до поверхні, або на річках з швидким течієм. RIOT SSR 36F - це привабливий і ефективний вибір для рибалок, які бажають успішно ловити хижу рибу як у стоячих, так і в течійних водах.