Одяг для полювання

VA0033 RIOT DR 32F TRIDENT

TVA-W-RT-DR-32F-VA0033
256,00
грн.
Воблер ТМ "TRIDENT" RIOT DR 32F - це компактний диповий кренк, довжиною 32 мм і масою 3 г, з максимальним зануренням 1,2 м, спеціально розроблений для лову на глибинах від 1,0 до 2,0 метра. Він призначений для приваблення таких хижих видів риби, як голавль, язь, окунь, форель, харіус та багато інших.

Дизайн:

Приманка має унікальний дизайн з рельєфною поверхнею, що імітує луску риби. Головна частина воблера відображає зяброві кришки, а об'ємні вклеєні очі створюють реалістичний вигляд. Балансова система забезпечує стабільність і створює характерний шелестящий звук під час проводки. RIOT DR 32F оснащений надійними тройниками "ORIGIN" і якісною фурнітурою.

Застосування:

Цей кренк ідеально підходить для лову як у напрямку течії, так і проти. Його ефективність доповнюється можливістю використовувати його на снос, поперек течії, а також з методом стоп-енд-гоу. RIOT DR 32F прекрасно працює як на середніх, так і на глибоких глибинах, привертаючи увагу хижої риби.

Комплектація:

Для оптимальної роботи з приманкою рекомендується використовувати вудилище довжиною до 7,2 - 8,0 фута з швидким строєм і тестом до 10 г, котушку розміром 1000-2000 і шнур діаметром #0,4.

RIOT DR 32F - ваш надійний супутник у лові риби на мілководді, який приверне увагу навіть найбільш досвідчених хижаків.