Одяг для полювання

VA0025 REACH 36 TRIDENT

TVA-W-RC-SR-36F-VA0025
267,00
грн.
"TRIDENT REACH SR 36F" - це багатофункціональний воблер, ідеально підходить для лову різних видів хижої риби як у річках з середнім і швидким течією, так і на озерах та водосховищах.

Цей плаваючий воблер має компактні розміри: довжина складає 36 міліметрів, а вага - 4,4 грама, що дозволяє йому впевнено працювати як на поверхні води, так і на глибині до 0,5 метра.

При забросі вудкою 2,4 м з тестом до 12 грам та мотузкою не більше # 0,6 при тестах улітав більше 30+ метрів. Непогана відстань для такого крихкого воблера... Основна проводка для REACH SR 36F рівномірна, з різною швидкістю намотування мотузки. Особливо під час лову на течії будуть корисні проводки з прискореннями верхівкою вудкою (протяжка). Під час всіх цих варіантів проводки воблер показує високочастотну гру, шумлячи кульками шумової камери.

Маючи вигляд жучка або маленької рибки, "TRIDENT REACH SR 36F" привертає увагу не лише плітки та линя, але й окуня, щуку, голавля, форелі та інших хижих риб. Воблер оснащений шумовою камерою, яка створює привабливі звуки, провокуючи хижака на укус і допомагаючи рибі легше виявити приманку в мутній воді.

Воблер має привабливий зовнішній вигляд з рельєфною поверхнею, імітуючи луску та зяброві кришки риби. Якісне лакофарбове покриття робить його довговічним і стійким до впливу води та навколишнього середовища.

Благодаря ідеально збалансованому корпусу кренка "REACH SR 36F" забезпечує точні та далекі заброси і високочастотну гру при проводці. Гачки від компанії ORIGIN гарантують надійний захват риби, а різноманіття колірних варіацій дозволяє вибрати найбільш підходящий колір під умови лову.

З "TRIDENT REACH SR 36F" ваше рибальство стане ще цікавішим та успішнішим, приносячи задоволення та задоволення від кожного забросу.