Одяг для полювання

Накліпки для рибалки

Стікери VEDUTA виготовлені з вінілової плівки та мають додаткову ламінацію, що робить наші стікери стійкими до води та сонця
Кожен рибак фанатично любить снасті для риболовлі, і може провести над своїми коробками з приманками, гачками та аксесуарами не менше часу, ніж жінки над косметикою.

ПРИЗНАЧЕННЯ РИБОЛОВНИХ СТИКЕРІВ

Наклейки VEDUTA DESIGN відмінно підходять для обклеювання рибальських коробок, ящиків, ноутбука, автомобіля, човна, валізи та інших поверхонь. Обмежуватися можна лише фантазією. Коробки для принад та снастей можуть бути не тільки зручними, але й красивими. Наклеївши окуня на коробку для мікроджигового силікону або дрібних гачків і чебурашок, а щуку на коробку з воблерами, Ви легко побачите потрібний бокс і потрібні приманки.

УНІКАЛЬНІСТЬ НАЛІПОК VEDUTA DESIGN

Ми пропонуємо унікальні стікери з рибами та на рибальську тематику. Усі малюнки індивідуальні та неповторні. Малюнки риб створює художник Андрій Ведута з нуля у техніці Digital Art у Photoshop. Відео з малюванням риб можна знайти на нашому каналі в ютубі, та оцінити з яким старанням ми підходимо до створення всіх принтів. У кожну наклейку вкладено любов та пристрасть до риболовлі та мистецтва.