Одяг для полювання

Значок VEDUTA Дзеркальний короп

VA-P-MC-G
145,00
грн.
Рибальський значок VEDUTA “Дзеркальний короп” виготовлені із металу з емальованою покраскою та мають вагу 6 грам при розмірах 45х23мм. Кожен пін має індивідуальну фірмову упаковку.

Значок на задній стороні має текстурну поверхню та два кріплення-метелика, що допомагає фіксувати його та запобігати обертанню.

Наші піни-значки ідеально підходять для кріплення на кепку, як на козирок так і на бокову чи передню панель. При цьому навіть великі піни не заважають і не відчуваються шкірою голови при одяганні кепки. Також значки зручно кріпити на жилетку,  ремені сумок, на рюкзаки чи будь які інші елементи одягу з міцних тканин. Наші стильні значки можно носити і з кежуал одягом, на рюкзаках або на кежуал кепках в повсякденному житті. Яскравий аксесуар підкреслить любов до рибалки, особливо в патріотичному кольорі.

Це чудовий подарунок для любителя ловлі карпа чи просто заядлого рибалки! Можно зібрати подарунок для рибака і додати брелоки, ароматизатори в авто, чашки та наліпки VEDUTA DESIGN з малюнками коропу. Такий подарунковий комплект оцінить навіть професіонал з карп фішингу! Всі малюнки та дизайни повністю оригінальні та створені студією VEDUTA DESIGN.

Піни виконані в натуральному та патріотичному кольорах.