Одяг для полювання

Гачок Big Eye Light Game S59B №2 (7шт)

VA-BELG-S59B-2-7
37,00
грн.
Гачок Big Eye Light Game – це одинарні гачки, які призначені для оснастки на шарнірних монтажах. Одна з найвідоміших та універсальних серій одинарних гачків серед професійних спінінгістів.

Гачок має дві зазубрини на цівці, які називаються “бейт холдери”. Ці зазубрини краще тримають приманку на гачку під час легеньких покльовок риби.

Збільшене вушко гачка дозволяє приманці більше рухатись всім тілом на проводці та зумовлює кращі польотні характеристики всього монтажа. Розмір великого вушка гачка дозволяє використовувати розбірні грузила та завідні кільця. Це дозволяє використовувати цей гачок у класичному варіанті джиг-ріга. Широка форма гачка дозволяє використовувати вузькотілі та досить високі приманки, такі як віброхвости з “шадовою” формою тіла.

Жало Big Eye Light Game має ігольну заточку та загнуте до внутрішньої сторони гачка. Воно дуже гостре, легко засікає і тримає рибу на гачку. Товщина проволоки обрана для балансу упругості та делікатності гачка. Він гарно тримає форму, але достатньо тонкий щоб проходити через приманку та пасть риби з легкістю. Гачки мають високоякісне антикорозійне покриття.

Розмірна лінійка цих гачків підходить для приманок від 1 до 4 дюймів. Співвідношення приманки до гачків цієї серії можна побачити на малюнку та підібрати найкращий розмір для Вашої приманки.