Одяг для полювання

VA030 CHIC MR 35F TRIDENT

TVA-W-CH-MR-35F-VA030
238,00
грн.
Воблер ТМ "TRIDENT" CHIC MR 35F - цей невеликий кренк має довжину 35 мм і масу 4,5 г з можливістю занурення до 0,8 м. Призначений для лову окуня, голавля, щуки та інших хижих риб як у водосховищах, так і на річках з помірним і швидким течієм. Також чудово підходить для лову штучно випущеної форелі на платних водоймах.

Особливості дизайну: Воблер CHIC MR 35F має дві рельєфні текстури поверхні: верхня частина виконана у вигляді ромбовидних насічок, а нижня - у вигляді нахилених насічок. Головна частина має рельєфне імітацію жаберних покривів рибки, а 3D очі додають реалістичності. Лопасть приманки з прямим зрізом у нижній частині створює більш акцентовані коливання і широку амплітуду під час анімації. Приманка також оснащена системою балансу, що створює звуковий ефект під час проводки. Гострі крючки "ORIGIN" гарантують надійне утримання здобичі.

Заброс та анімація: CHIC MR 35F при правильному виборі снастей може летіти на відстань 25-30 метрів. Основна проводка - рівномірна з різною швидкістю натягування шнура. Варіації на тему "стоп-енд-гоу" також ефективні, особливо при лові на течії. В паузах воблер виринає з помірною швидкістю, трохи качаючись вбік. Різноманітні маніпуляції вудкою додають різноманіття в поведінку воблера під час проводки.

Комплект снастей: Рекомендується використовувати вудилище до 7,2-8,0 фута з тестом до 8-12 г, котушку 1000-2000 та шнур #0,4-0,6 за японською класифікацією.